Home

Fabryka Parawanów.

Najładniejsze parawany na rynku.

Strona w budowie aby kupić parawan proszę dzwonić. 663425771, czas realizacji 3-5 dni.

Koszt jednego skrzydła:

150cm – 45zł

170cm – 53zł

180cm – 65zł

190cm – 75zł

koszt wysyłki 40zł. do paczki wchodzi 6 skrzydeł.

O nas.

ggdfdgaaaaaaaaaaaaaaaaa


Dziś polecamy


kolor popielaty / szary

Zobacz w galerii

Parawany, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować zostały zaprojektowane w naszej firmie. To co je odróżnia od produktów konkurencji to przede wszystkim wykonanie, proporcje i wygląd. Zaprojektowane z zasadą złotego podziału*, znanego już od starożytności i wykorzystywanego w przeróżnych dziedzinach, takich jak architektura, malarstwo czy wzornictwo.

Parawan ma wiele niekonwencjonalnych zastosowań, od oczywistych, takich jak chęć ukrycia najróżniejszych rzeczy przed niechcianym wzrokiem, a także uzyskanie prywatności w niepodzielnej przestrzeni w modnych dziś planach otwartych, sypialniach, garderobach, pokojach gościnnych, dziecięcych etc. Istnieją także zastosowania komercyjne, jak chociażby rozdzielanie sal bankietowych dla poprawy komfortu gości, w przebieralniach, salonach spa, salonach masażu, salonach fryzjerskich w biurach i poczekalniach.

Jednakże należy pamiętać że parawan w swojej definicji jest meblem i jak każdy mebel powinien być piękny i zdobić naszą przestrzeń. Powinien uzupełniać, wtapiać się w otoczenie. Niedobrze jest aby dominował nad całością wystroju lub stał smutno w kącie. Potrzebny jest parawan, który będzie ozdobą i właśnie taki Państwu oferujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *